Domov KONTAKTY

Najlepší študentský blog na Slovensku je z OAVOZA – tripytipy.sk

Vo februári sme sa s našim cestovateľským portálom www.tripytipy.sk prihlásili do súťaže Junior Internet 2020. O pár týždňov na to nám bol doručený e-mail, v ktorom nás informovali, že nás hodnotiaca komisia posunula do finále. Toto finále sa malo pôvodne konať 24.04. – 25.04.2020 v Bratislave, no vzhľadom na súčasnú situáciu sa finále uskutočnilo formou videokonferencie cez aplikáciu Zoom.

Počas dvoch dní mali súťažiaci v šiestich kategóriách (Blog, Web, App, Learn, Text a Design) možnosť odprezentovať svoje projekty pred odbornou porotou prostredníctvom krátkej prezentácie. V prípade našej kategórie sme mali presne 3,5 minúty na to, upútať porotu a presvedčiť ich, že práve náš projekt si zaslúži vyhrať.

V sobotu 25.04.2020 o 13:00 sa konalo vyhlásenie výsledkov súťaže a my sme sa dozvedeli skvelú správu…

Náš blog sa vo svojej kategórií umiestnil na krásnom 1. mieste.

Okrem vecných cien nám táto súťaž dala mnoho cenných rád od skúsených blogerov ako je napríklad Milan Bez Mapy, veľa motivácie a inšpirácie do ďalšej tvorby.

Na záver by sme sa chceli poďakovať pánovi profesorovi Ing. Rudolfovi Zrebnému, vďaka ktorého voliteľnému predmetu náš blog vôbec vznikol, ktorý nás vždy podporoval, dával nám cenné rady z oblasti internetového marketingu a vždy v našu prácu veril. Dúfame, že aj v nasledujúcich rokoch vzniknú na našej škole podobné projekty, ktoré sa budú môcť zapojiť do tejto súťaže a veríme, že dopadnú rovnako úspešne ako sme dopadli my. Ďakujeme!

Marcela Beliančinová, V.G
Petra Šenkárová, V.G
Zuzana Michalíková, V.G
Matej Jedlička, V.G


Prezentáciu a vyhodnotenie si môžete pozrieť vo videách nižšie. Sú nastavené v presnom čase prezentácie, vyhodnotenia a udelenia špeciálnej ceny.

Prezentácia:

Vyhodnotenie – 1. miesto

Vyhodnotenie – špeciálna cena