Domov KONTAKTY

Webové stránky našich študentov

Aj v tomto školskom roku začali študenti v rámci predmetu Internetový marketing pracovať na svojich webových stránkach. Neváhajte si ich stránky pozrieť, prípadne im dať spätnú väzbu alebo v ideálnom prípade články, ktoré vás zaujali, zdieľať na sociálnych sieťach príp. vlastných webových portáloch.

https://www.elviatravel.eu/

Naša stránka je ideálnym miestom pre milovníkov cestovania. Naši čitatelia na nej môžu nájsť rôzne tipy a naše skúsenosti z ciest, či už z miest na Slovensku alebo na celom svete. Pre našich zahraničných čitateľov máme k dispozícii aj anglickú verziu stránky.

https://www.lovinlivin.eu/

Naša stránka Lovin Livin sa venuje problematike každodenného života. Nájdete u nás články rôznych kategórií od tipov na výlety v okolí, cez recepty, až po triky ako sa učiť rýchlejšie a efektívnejšie. Každý si u nás môže prísť na svoje a dozvedieť sa napríklad o aktuálnych novinkách zo sveta módy, filmov či seriálov. Tvorcovia našich článkov vám vždy radi poradia napríklad s výberom darčekov k sviatkom vašich najmilovanejších, s výberom outfitov na rôzne špeciálne príležitosti alebo ponúknu niekoľko tipov na rýchlu a jednoduchú večeru. Čítanie našich článkov sa každému bežnému človeku môže niekedy zísť, pretože človek nikdy nevie čo mu život prinesie do cesty. Muži sa v budúcnosti môžu u nás dozvedieť napríklad kam zobrať ženu na rande, aby zabodovali a ženy ako sa pripraviť na rande, aby nebolo ich posledné. Tiež vám poradíme ako nájsť cestu k seba láske, udržať zdravý vzťah sami so sebou alebo zlepšiť kvalitu života. Veríme, že každý si u nás nájde svoju šálku kávy, ktorú si v pokoji „vypije“ napríklad ráno pri raňajkách.

https://www.loveyourself.sk/

Hlavným cieľom stránky LOVEYOURSELF je ukázať naším čitateľom, ako sa naučiť prijať samých seba a ďalej rozvíjať svoj potenciál. Najväčšie zameranie kladieme na módne trendy, starostlivosť o pleť a vlasy a v neposlednom rade na rady a tipy pre uľahčenie každodenného života.