Domov KONTAKTY

Valentínska pošta

Štrnásteho februára je deň, ktorý sa nesie v duchu zamilovaných , a preto sme sa rozhodli aj u nás na škole osláviť tento deň.
Hlavnú rolu zohrali naši valentínski poštári. Tejto úlohy sa zhostili žiaci z 2.G a 2.H. Počas štvrtej a piatej vyučovacej hodiny navštívili všetky prítomné triedy, aby im odovzdali trošku lásky. Samozrejme, nechýbalo ani niečo sladké a hudobný sprievod pre potešenie.
Rozdali nie len lásku a sladkú odmenu, ale aj valentínsku poštu. V každej triede odovzdali zopár srdiečkových odznakov a tým potešili nie len študentov, ale aj učiteľov.

Erika Bernátová, 2.G

Ale to nie je všetko! Spolu s ,,valentínkami“ sme po triedach rozdali aj perá s motivačnými citátmi od Rady mládeže Žilinského kraja v rámci projektu ,,Začni písať rok 2022 s ŽŠR.“ Pomocou nich sme vytvorili jednu spoločnú nástenku. Je plná prianí a želaní do nového roka od každej triedy a kreatívnych žiakov, ktorí nestrácajú nádej v sny. Zdobí teraz našu chodbu, aby nám stále pripomínala naše želania a urobili sme všetko pre to, aby sa splnili.

Ďakujeme všetkým za účasť a samozrejme aj  druhákom, ktorí nám urobili príjemný valentínsky pondelok plný lásky. Rozdávajme takto lásku každý deň v roku!