ZÁMER a PODMIENKY priameho nájmu majetku (bufet)

  ZÁMER a PODMIENKY priameho nájmu majetku Žilinského samosprávneho kraja v správe Obchodnej akadémie, Veľká okružná 32, 011 57 Žilina č. 1/2017 Stiahnite vo formáte PDF alebo DOC.

Podporte našu školu

Ak zvyknete nakupovať cez internet či už elektroniku, oblečenie, letenky alebo čokoľvek iné, pridajte si do prehliadača darovacie tlačítko, vyberte si e-shop (aliexpress.com, hej.sk, sportsdirect.com, okay.sk a mnoho ďalších) a pokračujte v nákupe bežným spôsobom. Našej škole poskytnú eshopy percento z nákupu. Nič Vás to navyše nebude stáť a škole pritom prispejete na podporu rozvoja a vzdelávania

Plavecký kurz v Chorvátsku

V mesiaci jún a september žiaci druhých ročníkov absolvovali plavecký kurz v Staromgrade. Náplňou kurzu bolo zdokonaľovacie plávanie, skoky do vody a veslovanie na člne. Súčasťou kurzu bola turistika do národného parku Paklenica a výlet do historického mesta Zadar.  

Telefonické kontakty

Riaditeľka školy: Ing. Pevná Ľubica 7075911 Zástupkyne školy: Ing. Berešíková Marta 7075926   Mgr. Eliášová Andrea 7075913   JUDr. Tomaníčková Jana 7075913 Výchovný poradca: Ing. Kolmanová Darina 7075929 Sekretariát školy: Sidorová Mária 7075910 Ekonómka školy: Baránková Alexandra 7075912 Účtovníčka školy: Frývaldská Alena 7075927 Ústredňa: Babišová Eva 7075920   Mgr. Adamík Juraj 7075921   Mgr. Baltová

Tlačivá

Oslobodenie od povinnej telesnej a športovej výchovy (neplnoletý žiak) – stiahnuť Oslobodenie od povinnej telesnej a športovej výchovy (plnoletý žiak) – stiahnuť Návrh lekára  na oslobodenie od telesných úkonov na telesnej a športovej výchove – stiahnuť  Žiadosť o poskytnutie štipendia – stiahnuť – bližšie o podmienkach poskytovania štipendia v článku Štipendium pre žiakov strednej školy

Školský vzdelávací program

OBCHODNÁ AKADÉMIA Od školského roku 2013/2014 sa pri vzdelávaní žiakov postupuje podľa Školského vzdelávacieho programu. Profil absolventa Učebný plán Školský vzdelávací program OBCHODNÁ AKADÉMIA bilingválne štúdium Od školského roku 2015/2016 sa pri vzdelávaní žiakov postupuje podľa Školského vzdelávacieho programu. Profil absolventa Učebný plán Školský vzdelávací program  

Maturitné skúšky

Základné informácie pre žiakov 1. ročníka – PDF Dokumenty o maturitných skúškach: na stránke nucem.sk/sk/maturita v časti dokumenty (Národný ústav certifikovaných meraní) Platná legislatíva: školský zákon 245/2008 – vybrané časti v pdf vyhláška 318/2008 o ukončovaní štúdia na stredných školách – vybrané časti v pdf vyhláška 318/2008 o ukončovaní štúdia na stredných školách – Žiaci so zdravotným znevýhodnením Zadania esejí, slohov,

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE O MS pre 1. ročník

Na stredných odborných školách maturitnú skúšku tvoria štyri predmety: slovenský jazyk a literatúra SJL cudzí jazyk CJ teoretická časť odbornej zložky TČOZ (skladá sa z odborných ekonomických predmetov: ekonomika a podnikanie, úvod do makroekonómie, právna náuka, tovaroznalectvo, hospodárska geografia a odborné voliteľné predmety) praktická časť odbornej zložky PČOZ (skladá sa z predmetov: účtovníctvo, cvičenia z účtovníctva, administratíva a korešpondencia, aplikovaná

Zahájenie školského roku 2017/2018

Organizácia výchovno-vzdelávacieho procesu

01. 09. 2017 Začiatok školského roku       04. 09. 2017 Začiatok vyučovania v 1. polroku (pondelok)       08. 09. – 15. 09. 2017 Kurz pohybových aktivít v prírode (plavecký kurz Chorvátsko) – 3.ročník       september – október 2017                      Účelové cvičenia 1. a 2. ročník       október –

Zoznam študentov I. A

Triedny učiteľ: Mgr. Ftoreková Eva Zástupca: Mgr. Mošatová Adriana Počet žiakov: 25, z toho chlapcov: 4 dievčat: 21 Ballayová Katarína Bolčeková Aneta Bullo Pavol Ceterová Emma Dendisová Simona Ďuranová Nikola Gašpieriková Mária Hodasová Barbora Hofericová Monika Hruštincová Martina Hubočanová Kristína Jakubcová Petra Kolembusová Veronika Kopera Tomáš Macková Lucia Macháčová Alžbeta Majerčíková Vanesa Matejčíková Tamara Mäsiariková

Zoznam študentov I. B

Triedny učiteľ: Ing. Kostolná Michaela Zástupca: PhDr. Drizgová Anna Počet žiakov: 25, z toho chlapcov: 4 dievčat: 21 Balátová Petra (2. Skup.) Belanová Tamara (1. Skup.) Bíziková Bronislava (2. Skup.) Drevená Natália (2. Skup.) Dudusová Rebeka (2. Skup.) Ďuračíková Terézia (2. Skup.) Gánoczyová Natália (2. Skup.) Gašparová Daniela (1. Skup.) Kapitulíková Laura (1. Skup.) Klagová

Zoznam študentov I. G

Triedny učiteľ: Ing. Konečná Katarína Zástupca: Ing. Vartiak Lukáš, PhD. Počet žiakov: 22, z toho chlapcov: 4 dievčat: 18 Bačíková Martina (1. Skup.) Bielik Alexander (1. Skup.) Čibenková Barbora (1. Skup.) Drbulová Lívia (1. Skup.) Ďuríková Veronika (1. Skup.) Hikaníková Veronika (1. Skup.) Holienčíková Andrea (1. Skup.) Hrabovská Sofia (1. Skup.) Kaňová Terézia (1. Skup.)

Zoznam študentov I. H

Triedny učiteľ: Ing. Pevná Jana Zástupca: Mgr. Labajová Jana Počet žiakov: 21, z toho chlapcov: 3 dievčat: 18 Bieliková Petronela (1. Skup.) Ciesariková Júlia (1. Skup.) Doležílková Sofia (1. Skup.) Esnaultová Natália (1. Skup.) Gáliková Sarah (1. Skup.) Chebeňová Linda (1. Skup.) Kováčová Martina (1. Skup.) Kubík Lukáš (1. Skup.) Michaliková Eva (1. Skup.) Mišíková

Zoznam študentov II. A

Triedny učiteľ: Ing. Kubalová Blanka Zástupca: Mgr. Baltová Jaroslava Počet žiakov: 30, z toho chlapcov: 5 dievčat: 25 Benčová Natália(2. Skup.) Bíziková Paulína(1. Skup.) Cabadajová Mária(1. Skup.) Drdáková Natália(1. Skup.) Hulínová Silvia(1. Skup.) Juričková Martina(1. Skup.) Kavecká Nikola(1. Skup.) Kližanová Silvia(1. Skup.) Kolenčíková Katarína(1. Skup.) Koptáková Lucia(2. Skup.) Korbáš Matúš(1. Skup.) Králová Klaudia(1. Skup.) Kubová

Zoznam študentov II. B

Triedny učiteľ: Ing. Hlačinová Andrea Zástupca: Ing. Synáková Lenka Počet žiakov: 31, z toho chlapcov: 11 dievčat: 20 Andelová Katarína (1. skup) Beniač Peter Vladimír (1. skup) Caránková Nikola (2. skup) Dávidík Jozef (1. skup) Dúcka Lucia (1. skup) Glasnáková Monika (1. skup) Hanuliaková Radka (1. skup) Horčičáková Lucia (2. skup) Janošíková Natália (1. skup)

Zoznam študentov II. G

Triedny učiteľ: Ing. Cedzová Miriam Zástupca: Mgr. Hubená Martina Počet žiakov: 25, z toho chlapcov: 6 dievčat: 19 Bartová Martina (1. skup) Bedri Filip (2. skup) Brodková Kristína (1. skup) Cabadajová Daniela (1. skup) Doležalová Emma (1. skup) Dulinová Alexandra (1. skup) Fojcíková Daniela (1. skup) Gachová Mária (2. skup) Gecíková Zuzana (1. skup) Hajduchová

Zoznam študentov III. A

Triedny učiteľ: Mgr. Konárik Ján Zástupca: PhDr. Lehotská Zdenka, PhD. Počet žiakov: 28, z toho chlapcov: 4 dievčat: 24 Bočková Silvia (1. Skup.) Brozová Denisa (1. Skup.) Bukovinská Simona (2. Skup.) Čmelík Michal (2. Skup.) Daníšková Andrea (2. Skup.) Ďurcová Vanesa (1. Skup.) Görögová Soňa (1. Skup.) Hájovská Kristína (1. Skup.) Halfon Nikolas (2. Skup.)

Zoznam študentov III. B

Triedny učiteľ: Ing. Kolmanová Darina Zástupca: Mgr. Lacková Katarína Počet žiakov: 30, z toho chlapcov: 5 dievčat: 25 Balážová Barbora(1. Skup.) Behúňová Denisa(1. Skup.) Dolníková Vladimíra(1. Skup.) Dúhová Nina(1. Skup.) Gapová Patrícia(1. Skup.) Gazdíková Adriána(1. Skup.) Hanuliaková Adriána(2. Skup.) Hodásová Michaela(1. Skup.) Hudecová Anabela(1. Skup.) Chupáň Marek(1. Skup.) Jankula Martin(1. Skup.) Kašubová Miroslava(2. Skup.) Kavecká Dorota(1.

Zoznam študentov III. C

Triedny učiteľ: Ing. Jamborová Ľubica Zástupca: Ing. Zrebný Rudolf Počet žiakov: 28, z toho chlapcov: 5 dievčat: 23 Alieshkov Daniil Oleksandrovič (2. skup) Bálintová Andrea (1. skup) Binčáková Dana (2. skup) Bochničková Nikola (1. skup) Brezinová Barbora (2. skup) Czelisová Eva (1. skup) Ďungelová Petra (1. skup) Francová Nikola (1. skup) Gavulová Tatiana (2. skup) Gondášová

Zoznam študentov III. G

Triedny profesor: PaedDr. Kulichová Lenka Zástupca: Mgr. Rádiková Ivana Počet žiakov: 28, z toho chlapcov: 1 dievčat: 27 Bajzová Laura(2. Skup.) Bartek Matej(2. Skup.) Beliančinová Marcela(2. Skup.) Beniačová Janka(2. Skup.) Beňová Laura(1. Skup.) Biriczová Andrea(1. Skup.) Danišková Daniela(1. Skup.) Franeková Adriána(1. Skup.) Gabajová Andrea Jana(2. Skup.) Harangozová Simona(1. Skup.) Hrnková Aneta(2. Skup.) Chabadová Alžbeta(2. Skup.)

Zoznam študentov IV. A

Triedny profesor: Mgr. Ďuríková Monika Zástupca: Ing. Kochláňová Dagmar Počet žiakov: 29, z toho chlapcov: 8 dievčat: 21 Filip Brezničan (1. Skup.) Lucia Bzdylová (2. Skup.) Nikola Cabalová (2. Skup.) Jakub Ďurajka (2. Skup.) Nicol Forbaková (1. Skup.) Denisa Gaňová (1. Skup.) Adriána Grečnárová (2. Skup.) Václav Chovanec (1. Skup.) Roman Klandúch (1. Skup.) Marek

Zoznam študentov IV. B

Triedny profesor: Mgr. Adamík Juraj Zástupca: Ing. Fojcíková Renáta Počet žiakov: 26, z toho chlapcov: 9 dievčat: 17 Matej Bičan (1. Skup.) Ivan Budai (1. Skup.) Radka Cudráková (1. Skup.) Natália Ďuranová (1. Skup.) Darina Džanajová (1. Skup.) Simona Frolová (2. Skup.) Lukáš Gábel (2. Skup.) Henrieta Gaššová (2. Skup.) Natália Grenčíková (1. Skup.) Veronika

Zoznam študentov IV. C

Triedny profesor: Mgr. Hlivják Valentín Zástupca: Ing. Križová Oľga Počet žiakov: 29, z toho chlapcov: 9 dievčat: 20 Michaela Bajcárová (1. Skup.) Natália Bieliková (2. Skup.) Silvia Cabadajová (1. Skup.) Veronika Drndová (2. Skup.) Mária Dubcová (2. Skup.) Alexandra Ďungelová (1. Skup.) Alexandra Fujáková (2. Skup.) Mária Habláková (1. Skup.) Andrea Hlaváčová (1. Skup.) Romana

Predstavenie zamestnancov Obchodnej akadémie

Vedenie školy Riaditeľka školy: Ing. Ľubica Pevná Zástupkyne riaditeľky: pre technicko-ekonomické činnosti: Ing. Marta Berešíková pre všeobecnovzdelávacie predmety: Mgr. Andrea Eliášová pre odborné predmety: JUDr. Jana Tomaníčková Výchovný poradca: Ing. Darina Kolmanová Koordinátorka prevencie: Ing. Konečná Katarína Kariérový poradca: Ing. Darina Kolmanová Koordinátorka žiackej rady: PaedDr. Lenka Kulichová Predmetové komisie: P.č. Názov predmetovej komisie Predmety

Rada školy

Rada školy sa vyjadruje ku závažným skutočnostiam, ktoré sa vzťahujú k práci školy, kontroluje činnosť vedenia školy, iniciuje zmeny v činnosti školy; termíny a náplň práce podľa plánu zasadnutí rady školy. Zloženie rady školy: predseda: Ing. Dagmar Kochláňová – pedagogický zamestnanec školy podpredseda: Mgr. Juraj Adamík – pedagogický zamestnanec školy p. Mária Sidorová – prevádzková