Valentínska pošta

V deň svätého Valentína sú ľudia otvorenejší a viac prejavujú svoju lásku či náklonnosť k iným. Tento deň nie je len sviatkom zamilovaných, ale aj sviatkom priateľstva.

Tak ako každý rok, aj tento sa na našej škole konala Valentínska pošta. Škatuľa s valentínskou tematikou čakala na naplnenie odkazmi či darčekmi a žiaci to nedočkavo využili. Možnosť napísať valentínku svojej školskej láske, milej kamarátke či kamarátovi alebo obľúbenej učiteľke či učiteľovi využili naši žiaci naplno. Pošty sa nazbieralo naozaj neúrekom.

Úlohy roztriediť a rozniesť Valentínsku poštu sa zmocnila skupinka žiakov z 2.A a 2.B, ktorí mali plné ruky práce, ale vidieť úsmevy na tvárach im stálo za to.

Ak si sa nehanbil ukázať či si single alebo zadaný, mal si možnosť zapojiť sa do Valentínskeho semaforu. Červená, oranžová, zelená či čierna. To boli farby, v ktorých si mohol vo Valentínsky deň na našej škole zažiariť.

Sme veľmi radi, že aj tento rok sa nám podarilo zorganizovať takúto peknú akciu a veríme, že o rok ju zorganizujeme opäť a valentínok pribudne.

Patrícia Mešková z II.B