Domov KONTAKTY

Mikuláš na ľade 2012

Deň 6. december 2012 nebol pre nás len obyčajným dňom. Okrem toho, že bol Mikuláš, naša škola žila HOKEJOM. Zo zimného štadióna bolo počuť praskanie ľadu pod korčuľami hokejistov. OAVOZA sa zúčastnila priateľského zápasu so ŠPORTOVÝM GYMNÁZIOM. Štadiónom sa ozývali povzbudzujúce výkriky oboch tímov. O dobrú náladu sa postarali najmä roztlieskavačky, ktoré vykrikovali mená ako Mikoláš, Horanský, Paleček, Dolinajec, Prášek, Schroner, Vrábel, Vlčanský, Bajaník alebo Ladiver.

Súpermi im boli športoví gymnazisti Zicho, Niník, Kubala, Dolinajec, Pekný, Ladiver, Rogoň, Vaňa, Gašparovič, Ondruš, Cisárik, Kubinec, Leitman, Jurik, Michalek, Prašil a Minárik.

Vzduchom lietali nielen puky do súperových bránok, ale aj hráči cez mantinel na striedačky :) a sem-tam padla i priateľská facka. Zápas bol veľmi napínavý a zábavný. Po vyhlásení konečného stavu 18:15 pre OAVOZA sa nielen našim chlapcom, ale aj nám ostatným rozbúchali srdcia od šťastia.

„OAVOZA prišla preto, aby znova mala zlato…hokej to je naša hra, fandí nám aj Demitra…my sa nevzdáme, pokiaľ víťazný gól do bránky nedáme.“

žiaci OAVOZA

Na tento výborný zápas nezabudli ani na stránkach MsHK Žilina.